Bernardův svět je místo, kde budeme zveřejňovat zajímavosti z našeho života. Naše postřehy, zájmy, myšlenky a komentáře. Zajímá nás hlavně efektivita a cokoliv, co nás může posunout dál. Máme mnoho nápadů a chceme dělat hodně věcí, takže pokud se jimi nebudeme zabývat systematicky, tak nemůžeme dělat nic pořádně. Proto ta efektivita.

Nejvíce nás fascinují asi 2 věci: marketing a Bernard. Marketing a prodej patří k životu všech lidí. Prodáváme a nabízíme své znalosti, schopnosti, prezentujeme své zájmy a sebe. V životě je marketing prostě potřebný, jen ho každý nazývá trochu jinak. A Bernard? Bernard je náš kocour, který nás asi nikdy nepřestane fascinovat a inspirovat. Je to jedna z těch koček, která člověku dokáže hodně zkomplikovat život, ale zároveň to dělá tak elegantním způsobem, že ji člověk musí mít rád. Je to osobnost a zaslouží si velkou část naší pozornosti. Zároveň nám je inspirací pro tyto stránky.

bernard-ultimate1.png DSC_0353

bernard-ultimate1.png


Nebojte se. Nebudeme zde šišlat ani psát o tom, jak Bernard vyzvracel chlupy, které předtím snědl. Inspirace Bernardem je částečně založena na výzkumu profesora Roberta L. Leahyho, který mimo jiné tvrdí, že kočky mají pouze 4 základní myšlenky. Ty mohou být parafrázované takto:

1) To se mi líbí

2) To se mi nelíbí

3) To chci

4) Co budu dělat dál?

Protože nám toto přišlo zajímavé, a velmi výmluvné, většina našich příspěvků bude řazena do jedné z těchto kategorií. Tím bezpečně rozlišíte, o jaký typ článku se jedná… Však uvidíte sami.

A kdo vlastně jsme? Ne, nemáme žádnou jachtu ani rezidenci v Maimi. Jsme obyčejní lidé, kteří mají rádi život a chtějí z něj těžit maximum.

Věříme, že to, co zde budeme zveřejňovat, by vás mohlo bavit a ideálně posouvat o kousek dále. Chceme, abyste tady nacházeli inspiraci, zajímavé komentáře a budeme rádi, když s námi a dalšími čtenáři budete sdílet své názory.

Váš Bernard, Uljana a Jakub